Çamlık Mah. Dinç Sok. No:11/4 - A Ümraniye / İstanbul
Web Tasarım

Hazır Web Paketi Satışı

İnternet dünyası günümüzde oldukça hızlı şekilde büyümektedir. Artık dünyanın çok farklı alanlarındaki firmalar ya da kişiler kendileri için internet siteleri kurmakta ve yönetmektedir. Bunların yanı sıra online satışlar ve haber siteleri gibi internet sitelerine her gün milyonlarca kişi giriş yapmaktadır. Bu kadar popüler hale gelen internet dünyasında artık tüm firmaların yer alması şart olarak görülmektedir. Hazır web paketi satışı ile firmanız ya da kendiniz için en uygun siteyi seçerek satın alabilirsiniz. Hazır şekilde uygulanan paketler sayesinde internet sitesi kurma işlemi çok daha hızlı şekilde gerçekleştirilebilir. Kaliteli hizmet ile birlikte satın aldığınız paketler sayesinde sorunsuz bir site kullanımı mümkün olur.

Sektörlere Uygun Özel Siteler

Hazır web paketi satışı farklı sektörler için hazırlanmış olan internet sitelerinden oluşmaktadır. Firmamız tarafından oluşturulan internet siteleri sektörlerin ihtiyaçları dikkate alınarak düzenlenmektedir. İçerikler, özellikleri ve teknik destek bölümleri bu ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturulmaktadır. Firmamızın sahip olduğu tecrübe ve bilgi ile en sorunsuz hizmeti sunmak üzere çalışmalarımız devam etmektedir.

Site Paket Hizmetleri

Hazır web paketi satışı seçeneğimiz ile birlikte pek çok farklı hizmeti de firma olarak sizlere sunuyoruz. Seçeceğiniz paket içeriğine göre belirli bir süre ücretsiz hosting hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmetin süresi bittiğinde dilerseniz hosting hizmetini devam ettirebilirsiniz. Palet seçeneğine göre belirlenmiş şekilde sayfa sayısı değişiklik göstermektedir. Bu sayfaların rahat şekilde kullanılmasını mümkün kılmak ve internet sitesinin sorunsuz kullanımını sağlamak için belli bir miktar disk alanı paketler ile birlikte sunulmaktadır. Sayfaların hızlı şekilde yüklenmesi için trafik alanı belirlenir ve paket içeriklerine dahil şekilde sunulur. İnternet sayfası ile ilgili olarak sorun yaşama ihtimaline karşı belli süre ücretsiz teknik destek sunulmaktadır. Sayfaların sorunlarını hızlı şekilde çözerek internet sitesini en hızlı şekilde kullanmanızı sağlayacak teknik bir destek olarak sunulur. İnternet sitesi ile bağlantılı olarak elektronik posta alanı oluşturulmaktadır. Paket seçeneklerine göre değişiklik göstermekle birlikte isteyenler için elektronik ticaret alanı oluşturulmaktadır. Farklı seçeneklere sahip paketlerden birisini seçerek kolay ve hızlı şekilde internet sitesine sahip olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: