Çamlık Mah. Dinç Sok. No:11/4 - A Ümraniye / İstanbul

Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

Domain Satışı Hizmetleri

Domain Türkçe ’de karşılığı “alan adı” olarak kullanılan bir terimdir. İnsanların internette dolaşırken internete sayılar yerine bazı isimlerle girebilmelerini sağlar. Bu, teknolojinin bir getirisidir. Günümüzde internette var olmak adeta bir lük olmaktan öte zorunluluk haline gelmiştir. Yasal olarak yapılan düzenlemelerle de bu durum sabitlenmiştir. Bugün bir işletme, bir kurum sahibi olan herkes aynı zamanda internet adresine sahip olmalıdır. İnternet sitesi açmak isteyenlerin karşısına iki zorunluluk çıkıyor. Bunlardan birisi de domaindir. Site açmak isteyen herkes bir domain almak zorundadır. Bunun da çeşitli şartları ve gerekleri vardır. Domain ücretli bir servistir. Çeşitli aracı kuruluşlar yardımıyla ana işletme tarafından satışı yapılır. Domain satışının tek adresten yapılmasının nedeni internetin sağlıklı kalabilmesiniz sağlamaktadır. Örneğin şu an bulunduğunuz sitemizin domaini hazirinternet.com’dur. Bu domain bir kez satın alındığı taktirde bir daha satın alınamamaktadır. Tek alıcı üzerine zimmetlenmekte ve artık o adda domain yeni taleplere kapatılmaktadır.

Satın aldığınız alan adı sizin kimliğinizi, markanızı tanıtan en önemli parçadır. Bu yüzden alan adı tercihini bazı püf noktalara dikkat ederek yapmalısınız. Aksi taktirde yasal yaptırımlarla karşı karşıya kalabileceğiniz gibi internette istediğiniz kalitede varlık da gösteremezsiniz. Satın almaya çalıştığınızda karşınıza iki farklı domain türü çıkar. Bunlardan bir tanesi uluslararası domaindir. Peki nedir uluslararası domain? Uluslararası domainler, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir firma olan ICANN tarafından yönetilip denetlenir. .com, .net, .org uluslararası domain tamamlayıcılarıdır. İlk kez sizin aldığınız bir alan adını tarafınıza tescilleyebilirsiniz. Fakat istediğiniz alan adı daha önce başkası tarafından satın alınmış ise bunu tarafınıza transfer edebilmek için o kişinin istediği miktarı kendisine ödemeniz gerekir. Günümüzde her gün yüzlerce internet sitesinin kurulduğu şu ortamda domain bulmak son derece zorlaşmakta, her geçen gün biraz daha alan daralmaktadır.

İkinci domain türü, coğrafi veya yerli domaindir. İşleyişi uluslararası domainle aynı olan bu türde sadece sona com.tr, gen.tr, net.tr gibi ülkelerin kısaltmaları eklenmektedir. Günümüzde dünya küçük bir köy haline geldiği için daha çok uluslararası domain tercih edilmektedir. Domain adı sorgulama sayfasından alan adı sorgulaması yapılmakta ve tercih edilmek istenen alan adının boşta olup olmadığı belirlenmektedir. Boşta değilse yapılması gereken en uygun işlem lisansının elinde bulundurandan satın almaktır.

En Çok Aranan Anaokulu Domain Satışı ve Asansör Domainleri Satışı

Bugün ülkemizin her yerinde yüzlerce anaokulu vardır. Bu anaokulları en bilindik isimlerle faaliyet göstermeye başlarlar. Teknoloji dünyasında var olmanın gereği ve yasal zorunluluk dolayısıyla da internette de yer almalıdırlar. Bir anaokulu işletmeni olarak en doğru alan adıyla internette var olmanız işletme prestijini arttıracağı gibi görünürlüğünüzü de arttıracak ve en kolay yoldan reklamınız olacaktır. Firmamız anaokulu domain satışı yaparak en çok tercih edilen domain adreslerini hizmete sunmaktadır. Uluslararası domain adresleriyle daha önce alınmış olan alan adlarının internet sayfa kurulumları yapılmıştır. Aylık yüksek gösterim oranına sahiptir. Arama motorunda en kolay bulunabilecek ve en çok aranan alan adlarıdır. Alan adı yaşı 4-5’tir. Bu yüzden arama motorlarında görünürlüğü çok yüksektir. Hiçbir sınırlama olmadan bütün içerik halinde anaokulu domainlerimiz satılıktır. Alan adı satışlarımıza 1 yıllık hosting de dahildir. Sonraki yıllarda hosting kiralama bedelleri de son derece uygundur. Alan adlarımız herhangi bir banlı sponsora sahip değildir. Bu sayede kullanıcılarına sade ve orijinal ara yüz imkânı tanır. Satışa sunduğumuz anaokulu alan adlarına kullanılan yazılım lisansları da dahildir ve kullandığımız lisanslar tüm dünyada internet lisanslarının %40’ını elinde bulunduran WP’ye aittir. Sürekli geliştirilen lisanlar sayesinde satın aldığınız domain her zaman en yüksek kalitede kalır. Üstelik lisansın herhangi bir sonlanma zamanı yoktur. Süresiz lisansa sahiptir. Telif hakları veya başka hiçbir hukuki problem olmadan satışını yaptığımız anaokulu domainlerini tercih edebilir, kurumunuza entegre ederek ömür boyu kullanabilirsiniz. Reel işletmenizle birlikte internet ortamındaki işletmenizi de oluşturabilirsiniz.

Asansör, günümüz yapılarının olmazsa olmazıdır. Küçük büyük, eski yeni fark etmeksizin çok katlı bütün yapılar asansör barındırmakta, bunun yasal denetimleri de yapılmaktadır. Asansör kullanımının bu kadar yaygın olması bu alanda geniş bir sektörü ortaya çıkarmış, çok güçlü bir rekabet alanı doğurmuştur. Günümüzde işletmelerin sektörlerinde rekabet edebilmeleri ve kalıcı olabilmeleri için mutlaka internette var olmaları gerekir. Buna asansör sektöründe yer alan işletmeler de dahildir. Asansör revizyonu, asansör bakımı, asansör kurulumu, asansör malzemeleri satışı ve daha başka birçok kolda yüzlerce işletme birbiriyle rekabet içerisindedir. Eğer bu sektör içerisinde bulunup kar oranınızı arttırmak istiyorsanız mutlaka kaliteli bir domaine sahip olmalısınız. Çok genç olmayan, akılda kalması kolay olan, arama motorlarında en üstlerde çıkan ve işletmenize en uygun adı taşıyan domainler sizi çok daha yukarıya taşıyacak, aynı zamanda internet siteniz üzerinden para kazanmanızı sağlayacaktır. Firmamız asansör domain satışı hizmetleriyle bu alanda güçlü bir şekilde var olmaya çalışan işletmelerin yanındadır. 4-5 yaşındaki alan adlarımızın internette görünürlüğü yüksektir. Hiçbir sınırlama olmaksızın bütün içerik satıştadır. Fiyata 1 yıllık hosting dahildir. Hiçbir sponsorlu ban bulunmamaktadır. Yazılım lisansı WP’ye aittir ve sınırsız lisans satışı alınmıştır. Hiçbir telif hakkı, hukuki problemi yok, güvenle kullanılabilecek niteliktedir.

Kaliteli ve Üstün Özellikli Hazır Web Paketi Satışı

İnternet dünyasında en çok yer alan sitelerden birisi haber siteleridir. Firmamız haber scripti satışı ile medya sektörünün öncülerinden olabilmenize yardımcı oluyor. Tek domainle ömür boyu kullanılabilen haber alan adlarımız ücretsiz mobil yazılıma sahiptir. 1 yıl ücretsiz hosting, 50 GB trafik ve 2 GB alan barındırmaktadır. Ayrıca 1 yıl ücretsiz teknik destek de fiyata dahildir. Yazılımlarımız yüksek hitlerde tam performansla çalışır ve sunucu kaynaklarını minimum seviyede kullanarak verimlilik sağlar. Arama motorlarıyla optimize edilmiş haldedirler ve hızlı indeks alımıyla tam uyumludurlar. Kolay yönetilebilir, özelleştirilebilir, kişiselleştirilebilir, yerel ve ulusal siteler olarak kullanılabilirler. Bugün mevcut olan en kaliteli haber sitelerinin sahip olduğu servislerin tamamı ve daha fazlasını yazılımımız içerisine dahil edilebilir.

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden bir tanesi de hazır web paketi satışı olarak dikkat çekmektedir. Bu paketlerimizde farklı sektörlere ait hazır web paketleri mevcuttur ve her birisi en yüksek kaliteye sahiptir. Bir web sayfasında bulunması gereken bütün özellikler ve daha fazlası vardır. Kişiselleştirmeye, kurumsallaştırmaya, özelleştirmeye son derece müsait olan içeriklerimiz gelişmiş SEO linkleri, tam mobil uyumu, olağanüstü tasarım, blog, makale sayfaları, referans sayfaları, e-bülten kayıt, sosyal ağ bağlantıları, iletişim sayfası ve formu, Google Maps, referans sayfası gibi pek çok özellik hazır web paketlerimiz içerisinde yer almaktadır. Ayrıca tema seçeneği yönetimi, gelişmiş yönetim paneli, sınırsız yönetici ekle/kaldır gibi panel özellikleriyle kullanımı son derece kolay özelliklere sahiptir. Firmamız belirttiğimiz hizmetler yanında internete dair aklınızda ne varsa yardımcı olmaya hazır, en modern ve en kaliteli hizmeti sağlamaya adaydır. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek ihtiyacınızın ne olduğunuz belirtmek.

249 total views, 1 views today

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: