Çamlık Mah. Dinç Sok. No:11/4 - A Ümraniye / İstanbul

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

İnternet sitesi oluşturma, düzenleme ile içerik yazılarını hazırlama alanında çalışmalar yaptığımız bilişim şirketimizde enformasyon alanında uzman çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz. İnternet kullanımının ne kadar yaygınlaştığı herkesin bildiği bir durumdur. Durum böyleyken birçok şirket işlerini internet üzerinden yapmaya başlamıştır. Teknoloji çağı olarak da adlandırılan günümüzde bir internet sitesine sahip olarak daha çok potansiyel müşteriye ulaşmak mümkündür. Her sektörden şirket için web sitesi oluşturma hizmeti verdiğimiz kurumumuzda internet sitesini hazırlamamızın ardından çalışma alanınızla ile ilgili içerik oluşturma hizmeti de vermekteyiz. Sıfırdan internet sayfası oluşturmak yerine sunmuş olduğumuz hazır web paketi satışı hizmetimiz sayesinde kısa sürede kendi şirket adınızı taşıyan bir internet sayfasına ulaşabilirsiniz. Hazır web sayfası şablonlarının bulunduğu kataloglardan yaptığınız işe en uygun olanını seçebilirsiniz. Bununla birlikte isteğinize bağlı olarak sıfırdan ve tasarımı yalnızca size özel olacak şekilde internet sayfası oluşturma hizmeti de sunuyoruz. Fiyat konusunda zorluk yaşamamanız için yazılım sektöründeki diğer şirketlere göre uygun seçeneklerimizin yer aldığı hazır web paketi satışı servisimizi kullanabilirsiniz. Hazır site satın almak sıfırdan bir site kurmaktan daha avantajlı olmaktadır. Bu hazır sayfaların tasarımları insanların web sitesi tercihlerine ve beğenilerine optimum olarak hitap edecek şablonlardan oluşmaktadır. Ayrıca hazır web sitelerinin içerikleri arama sayfalarında popüler sonuç olacak şekilde düzenlenmektedir. Bu özellikler sıfırdan oluşturulmaya başlandığında daha çok zaman ve maliyet gerektireceği için hazır paketler daha uygun bir opsiyon olacaktır.

Sunduğumuz Hizmetler

Yazılım şirketimizde sunduğumuz hizmetler arasında yer alan anaokulu domain satışı ile yöneticiliğini yaptığınız okul öncesi eğitim kurumunuza yakışır kalitede bir internet sitesi edinebilirsiniz. Kullanıma hazır halde bulunan bu sitede kullandığımız yazılımların hepsi gerekli lisanlara sahiptir ve bu lisanların kullanım süresi sınırsızdır. Bu sayede satın alma işlemini bir kere yaptıktan sonra lisans yenileme işlemi yapmanız gerekmez. Ayrıca anaokulu domain satışı fiyatımıza bir yıl süre ile kullanmak üzere hosting ücreti dahil edilmiştir. Ancak bu barındırma hizmeti ya da diğer adı ile hosting hizmetinin kullanımına devam edebilmek için yıllık olarak yenileme yapılması gerekmektedir. Hazırladığımız internet sitelerinin içeriği düzenlenmiştir ve yeniden bir içerik hazırlama işlemi yapmaya gerek yoktur. Kendi kurumunuzla ile ilgili özel bilgilerin sitede yer alması için düzenleme işlemi yapmanız mümkündür. Sitede yer alan her türlü içerik domainin satış fiyatlandırmasına dahil edildiği için içerik için ayrıca bir ödeme yapılması gerekmez. Bu içerikler sitenin arama motorlarında kolaylıkla bulunabilmesi için uygun olarak hazırlanmıştır. Bu sayede bu site sayesinde ulaşabileceğiniz insan sayısı daha çok olacaktır. Hazırladığımız içeriklerin hepsi orijinal ve özgün yazı ve görsellerden oluşmaktadır. Bu sayede ileride hiçbir şekilde telif hakkı ya da çalıntı içerik ile ilgili bir sorun yaşamanız mümkün değildir. Bir diğer hizmet alanımız ise asansör domain satışı üzerinedir. Asansör şirketleri için özel tasarımlara sahip sitelerin yer aldığı domain kataloglarımızda kurumunuz için çeşitli seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Her biri lisanslı olan ve özgün içerikler ile üretilen sitelerimizi satın aldıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hazır içeriklerden kendi işinize uygun bir seçenek bulamadığınız durumlarda özel olarak hazırladığımız sitelerin bulunduğu asansör domain satışı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bu hizmetlerimizin yanında haber sitesi oluşturmak isteyenler için haber scripti satışı servisimiz de bulunmaktadır. İnternet erişimi sayesinde haberlere vakit kaybetmeden anında ulaşmak mümkün olmuştur. Böyle olunca insanlar günlük gazeteler yerine internet haber kaynaklarını takip etmeye başlamışlardır. Bunun için hazırladığımız ve programladığımız haber yazılımlarımız sayesinde kendinize ait bir haber sitesine sahip olabilirsiniz. Kullanımı ve yeni haberler geldikçe güncellemesi ve düzenlemesi kolay olan haber sitelerimiz ile insanların haber alma hakkını elde etmesine yardımcı olabilirsiniz. Hazırladığımız haber scripti satışı paketlerimizde haber alanlarına özel tasarımlar da mevcuttur. Standart paketimizde birçok haber sitesinde yer alan özellikler yer almaktadır. Son dakika haberler için sitenin ana sayfasında ayrı bir alan bulunmaktadır. Bunun yanında haber metinlerine ek olarak habere ilişkin fotoğraf vb. gibi görsellerin içinde yer alacağı galeriler oluşturmak mümkündür. Video kayıtlarının kullanılacağı haber içeriği için video düzenleme seçenekleri de bulunabilir. Haber okuyucuları ile interaktif bir ilişki içinde olabilmek için haber sayfalarının sonunda yorum kısımları da eklenebilir. Ayrıca güncel etkinliklerin takip edilebileceği ve sinema, tiyatro, konser ya da sergi gibi organizasyonlara ait bilgilerin yer alacağı kültür sanat eklentileri de yapılabilir. İlgililer için haftalık ve aylık olarak yayınlanan fal ve burç yorumları da haber sayfasında yer alabilir. Bunlara ek olarak günlük olarak sürekli güncellenen döviz kurlarına ilişkin bilgiler canlı olarak alt bilgi olarak haber sayfalarının altına eklenebilir. Haber sitelerinde köşe yazarları da yazılarını yayınlarlar. Bunun için haber siteniz için çalışacak köşe yazarlarının düzenleme sistemlerine erişimi sağlanarak kendi yazılarını günlük olarak yayınlamaları mümkündür. Haber sitesinde yer alan içeriklerin diğer sosyal medya ortamlarında paylaşılabilmesi için paylaş sekmeleri de haber sayfasına eklenebilir. Haber okuyucularının nabzını tutmak ve gündemden sürekli haberdar olmak için her haber metninin altına okuyucuların düşüncelerinin ölçülebileceği anket seçenekleri koyulabilir. Her haber sayfası domainde arşivlenmektedir. Daha önceki zamanlara ait eski haberlere ulaşabilmek için arşivde ara kısmı da bulunur. Spor haberleri, ekonomik haberleri, siyaset haberleri ya da magazin haberleri alanında hizmet vermesi planlanan haber siteleri için başka tasarım seçenekleri de değerlendirilebilir.

Kurumsal Özelliklerimiz

Web sitesi satın almak ve yöneticilini yapmak isteyenler için profesyonel hizmet vermek amacıyla her biri yazılım ve web tasarımı alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Bu alanda uzmanlaşmış kadromuz ile istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun seçeneği sunmak için çalışıyoruz. İnternetin her alanında olduğu gibi web sayfası konusunda da kimliğinizin gizliliği ve kullanıcı bilgilerinizin güvenilirliği en temel misyonumuzdur. Lisanlı yazılımlar kullanarak yasal yollardan hazırladığımız internet sitelerini sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Server, domain ya da diğer teknik aksaklıklardan yaşanacak sorunlar karşısında mağdur olmamanız ve tıklanma sayınız düşmeden problemlerinizin çözülebilmesi için günün her anında teknik destek için hizmetinizdedir. Hazırladığımız sayfalar masaüstü seçeneğinin yanında mobil kaynaklardan da ulaşmak için uygun olarak programlanmıştır. Bu sayede internet sitenize akıllı telefon kullanarak ulaşmak mümkündür. Mobil olarak hizmet veren sayfalara ulaşmak diğerlerine göre daha kolay olacağı için ziyaretçi sayısı da aynı oranda yüksek olacaktır. Satışını yaptığımız sitelerin düzenlemesinde sizlere yardımcı olacak düzenleme panelinin kullanımı kolaydır ve ara yüzü Türkçe olacak şekilde hazırlanmıştır. Bu bilgiler ışığında karar vererek sitemizde yer alan hazır domain paketlerinden dilediğinizi seçtikten sonra sipariş sayfamıza giderek ödeme işlemine geçebilirsiniz. Ödeme konusunda kolaylık sağlamak için kart ve banka havalesi de dahil olmak üzere birçok ödeme seçeneğimiz mevcuttur. Ödemenizin onaylanmasının ardından teknik ekibimiz satın aldığınız site ilgili gereken düzenlemeleri yapmaya başlar. Bu düzenlenmelerin tamamlanmasından sonra en geç bir saat içerisinde siteye erişim için ihtiyacınız olan tüm bilgiler tarafınıza iletilir. Bu bilgiler ile sitenizi düzenlemeye ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

246 total views, 1 views today

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: