Çamlık Mah. Dinç Sok. No:11/4 - A Ümraniye / İstanbul

Asansör domain satışı

Asansör domain satışı

İnternet siteleri günümüzde pek çok farklı amaç için kullanılan alanlardır. Online satış ve tanıtım başta olmak üzere neredeyse tüm firmalar işlemlerini internet siteleri üzerinden yürütmektedir. İnternet dünyasının genişlemesi ve her alana hitap etmeye başlaması ile birlikte domain satış işlemi de yaygınlaşmıştır. Daha önce alınmış olan internet adresi ihtiyaçlar doğrultusunda satışa sunulabilmektedir. Asansör domain satışı işlemi de firmamız tarafından bu şekilde gerçekleştirilen bir işlem olarak müşterilere sunulmaktadır. Asansör firmalarının ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmiş olan ve daha önce alınmış olan domain alanı dileyen firma için satışa sunulur. Alan ismini satın alan firmalar diledikleri internet sitesini bu domain üzerinden faaliyete sokabilir.

Domain Satışı İçerik Özellikleri

Asansör domain satışı işlemi pek çok özellik ile birlikte sunulmaktadır. Domain ile birlikte kurulu bir internet sitesi kullanıma sunulmaz. Sadece domain satışı yapıldığı için uygun fiyatlı satış yapılır. Asansör firmaları için özel olarak hazırlanmış olan domain alanı içerisinde sektör için uygun terimler bulunur. Domain satış işlemi ile birlikte bir yıllık hosting hizmeti de sunulmaktadır. Bir yol sonrasında internet sitesini sorunsuz şekilde kullanmak için hosting hizmeti, hizmet sağlayıcı üzerinden alınabilir. İnternet sitesi domain satış işlemi ile ilgili olarak herhangi bir sınırlama bulunmaz. Hukuki olarak problemsiz şekilde bulunan internet sitelerinde telif hakkı ve benzeri sorunlar yaşamadan devir işlemi yapılır.

Sınırsız Lisans Garantisi

Asansör domain satışı işlemi sınırsız lisans garantisi sunularak yapılır. Sitenin domain devir işlemi tüm siteyi kapsayacak şekilde yapılır. Sınırsız şekilde sunulan internet sitesi sınırlama olmadan kullanılabilir. Sitenin arama motoru işlemleri ve sponsorları ile ilgili olarak herhangi bir sınırlaması bulunmaz. Hiçbir şekilde ban işlemi olmayan internet sitesi en iyi şekilde kurularak kullanılabilir. Domain alanı ile ilgili olarak kullanılan yazılımın lisansında WP temalı lisans kullanılmaktadır. Domain satış işlemine bu yazılımın lisansı da dâhildir. Sınırsız şekilde verilen lisans internet sitesinin kurulum ve kullanım işleminde sorun yaşanmamasını sağlar. Firmamız tarafından uygun fiyatlı şekilde sunulan domain satış işlemi, asansör firmaları için kaliteli hizmet almanın bir yolu olarak görülmektedir.

Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: