Çamlık Mah. Dinç Sok. No:11/4 - A Ümraniye / İstanbul

Anaokulu Domain Satışı

Anaokulu Domain Satışı

Anaokulu Domain Satışı

İnternet dünyası her geçen gün artan öneme sahip olan alanlar arasında yer almaktadır. Özellikle şirketler tanıtım işlemleri için internet siteleri kurup yönetmektedir. Ticaret hukuku ile ilgili düzenlemeler sebebi ile de internet siteleri kurulması zorunlu hale gelmiştir. Anaokulları da tanıtım işlemleri için internet siteleri kurabilir. Bu internet siteleri için firma olarak anaokulu domain satışı hizmeti sunmaktayız. Kurulu şekilde sunulan internet sitesi ve yanındaki hizmetler sayesinde tanıtım işlemleri çok daha kolay şekilde yapılabilecektir. Baştan internet sitesi kurmaya uğraşmak yerine kurulu olan internet sitesi satın alınarak kullanılabilir. Bu şekilde en popüler internet sitesine sahip olmak çok daha kolay ve hızlı şekilde olacaktır.

Domain Satışında Verilen Hizmetler

Anaokulu domain satışı için hazır bulunan internet siteleri firmamız tarafından sunulmaktadır. Kurulumu tamamlanmış olan internet sitesi kullanıma hazırdır. Satılık domainler arasından kendi firmanıza uygun olanı seçebilirsiniz. Domain satışı ile birlikte firmalara aylık ortalama gösterimi belli bir seviyede olan internet siteleri sunulmuş olacaktır. İnternet işlemlerinde yoğun şekilde tercih edilen arama motorları için belli sonuçlar garanti edilmektedir. Yani internetten anaokulu arayan birisinin karşısına hangi aralıkta çıkacağı belirlenmektedir. İnternet sitesinin tüm içeriği sınırsız şekilde satışa sunulmaktadır. Herhangi bir sınırlama olmadan internet sitesi satın alınabilir. İnternet sitesi ile birlikte sitenin internet üzerinden kullanılabilmesi için gerekli hosting hizmeti de bir yıllık süre ile ücretsiz olarak verilmektedir. Daha sonraki yıllarda ücret karşılığı hosting hizmeti alınabilir.

Anaokulu Site Özellikleri

Anaokulları için hazırlanmış olan internet siteleri belli özellikler ile sunulur. Anaokulu domain satışı ile birlikte sponsorlarda ya da arama motorlarında herhangi bir engel bulunmayan bir site sunulmaktadır. İnternet sitesinin oluşturulmasında kullanılan yazılımın lisansı da satış ücretine dâhildir. Yazılım lisansı ile birlikte sunulan internet sitesi lisansında herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Satış ve kullanma noktasında herhangi bir hukuki sorunu ve telif sıkıntısı bulunmayan internet siteleri sorunsuz şekilde kullanılabilecek şekilde devredilecektir. Anaokulu sahipleri ya da yeni anaokulu kuracak olanlar için en kısa yoldan tanıtım imkânı sunan internet siteleri ile firmamız en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: